Je možné věnovat knihy do knihovny?

Text dotazu

Krásný den,

chtěla jsem se zeptat, zda je možné věnovat vám cca 3 krabice starých německých knih, některé psány švabachem. Jsou "rodinným dědictvím" z rodiny a vily "továrníka", ovšem pouze se na ně práší.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za nabídku. Sepište prosím seznam knih a pošlete ho k posouzení vedoucí oddělení doplňování a zpracování knihovního fondu, Mgr. Prchlíkové, na e-mail prchlikova@svkpl.cz. Vyčkejte na odpověď, zda a o jaké knihy by naše knihovna měla zájem.