Je možné se u Vás zaregistrovat pouze elektronicky nebo je nutná má přítomnost?

Text dotazu

Dobrý den, nejsem z Hradce Králové, ale rád bych využíval Vaši hudební databázi Naxos. Protože vím, že tuto databázi nemají zdaleka všechny knihovny, obracím se na Vás. Ctěl bych se u Vás zaregistrovat, ale je pro mě důležitá otázka, jestli je to možné elektronicky. Bydlím od Hradce více než 200 km. Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel elektronická registrace není možná, je nutné se do knihovny dostavit osobně, zaregistrovat se s občanským průkazem a zaplatit registrační poplatek. Poté už je možné do databáze vstupovat z domova, ale nejprve je nutná osobní návštěva v knihovně.
Databázi Naxos mají určitě i jiné knihovny, které by Vám byly blíže. Databázi mají např. v Městské knihovně v Praze, v Knihovně Jiřího Mahena v Brně, v Krajské knihovně v Karlových Varech, v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem, ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně, atd. Mají ji prakticky v každé větší knihovně.

Použité zdroje

http://www.knihovnahk.cz/[…]/knihovni-rad#cl5

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

05.10.2015 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu