Je kniha "Conformity and Conflict readings in cultural anthropology, fourteenth edition - James Spradley, David W. McCurdy" přeložena do českého jazyka?

Text dotazu

Dobrý den,
mám dotaz ohledně českého překladu anglické knihy Conformity and Conflict readings in cultural anthropology, fourteenth edition - James Spradley, David W. McCurdy. Jde mi o to jestli je kniha přeložená do češtiny. Nebo jestli nejsou přeložená některá její předchozí vydání.
V případěně nějakého nedostatku informací mi, prosím, dejte vědět a já se je pokusím doplnit.

Odpověď

Dobrý den,

na základě vyhledávání v níže uvedených zdrojích si dovolujeme tvrdit, že kniha Spradley, James P., ed. a McCurdy, David W., ed. Conformity and conflict: readings in cultural anthropology. 14th ed. Upper Saddle River, N.J.: Pearson, C2012. xiv, 411 s. ISBN 978-0-205-23410-3. nebyla přeložena do českého jazyka ani její starší vydání.

Hledáno: http://aleph.nkp.cz  - báze Národní knihovny ČR: NKC, SKC, ČNB Jednotná informační brána - http://www.jib.cz/V?RN=718159405 Google books