\"Jazzová sekce\" - vydané tituly

Text dotazu

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc při vyhledávání knihy AKČNÍ UMĚNÍ. Jedná se o starší titul rok vydání neznám, vydala Jazzová sekce, Karel Srp. Další titul, který jsem se marně pokoušela sehnat na knižních pultech je: SLOVNÍK SÚČASNÉHO SVETOVÉHO A SLOVENSKÉHO VÝTVARNÉHO UMENIA, vydala pravděpodobně také Jazzová sekce. Doufám, že mi budete moci sdělit bližší informace a že se mi podaří knihy obstarat neb vypůjčit.

Odpověď

Dobrý den, podařilo se nám zjistit dvě knihy, které názvem odpovídají, nefiguruje v nich ale Jazzová sekce.

Akční umění / Pavlína Morganová ; [doslov Jiří Valoch]. -- V Olomouci : Votobia, 1999. -- 269 s. : il. ; 21 cm

Slovník svetového a slovenského výtvarného umenia druhej polovice 20. storočia : idey - pojmy - hnutia : od abstraktného umenia k virtuálnej realite / v redakcii Jany Geržovej. -- Bratislava : Kruh súčasného umenia, c1999. -- 320 s. : il. ; 24 cm

Publikace Jazzové sekce uvádí následující kniha (na s. 246-297), tyto však mezi nimi nefigurují.
Jazzová sekce v čase a nečase : 1971-1987 / Vladimír Kouřil. -- Vyd. 1.. -- Praha : Torst, 1999. -- 397 s. : il., portréty ; 22 cm