Jascha Heifetz - biografie

Text dotazu

Dobrý den, pídím se po informacích o houslistovi Jaschovi Heifetzovi. Hledáním po internetu jsem příliš informací nenalezl (asi hledám špatně). Údajně existuje jeho vlastní biografie. Dokážete něco zjistit? (Mám jeho kompletní diskografii, veškeré nahrávky, které kdy nahrál, ale pořádná biografie nikde...).

Odpověď

V soubornem katalogu WorldCat OCLC jsme nalezli nekolik biografickych knih o Jaschovi Heifetzovi (viz priloha). Podle dostupnych zdroju se zadna z nich nenachazi na uzemi CR. V Centralni evidenci zahranicni literatury jsme nalezli pouze knihu WESCHLER-VERED, Artur. Jascha Heifetz. London : R. Hale, 1986. ISBN 0709025454 na Slovensku, a to ve fondu Univerzitne kniznice v Bratislave (http://www.ulib.sk).

Pokud byste mel zajem o vypujcku nektere z uvedenych publikaci ze zahranici, obratte se, prosim, na Vasi knihovnu, ktera Vam muze zprostredkovat tzv. mezinarodni meziknihovni vypujcni sluzbu.

Proverene zdroje:
- elektronicky katalog NK CR - baze NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc)
- naskenovane Generalni katalogy I a II (http://katif.nkp.cz)
- Souborny katalog CR (http://skc.nkp.cz)
- Jednotna informacni brana (http://www.jib.cz)
- Centralni evidence zahranicni literatury.

Obor

Hudba

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

31.01.2008 10:36

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu