jarmark

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli a kdy bude v Orlové Vánoční nebo Mikulášský jarmark, a kdo jej pořádá, ráda bych se opět zúčastnila jako prodejce, bohužel ale už nemám kontakt na pořadatele.
Děkuji Danková Gabriela

Odpověď

Dobrý den,

vánoční prodejní výstava se bude v Orlové konat ve dnech 7.-11.12. 2015 v prostorách Domu kultury a vánoční jarmark 11.12.2015 před Domem kultury.

Obě tyto akce pořádá Dům kultury města Orlová, proto pro přihlášení k prodeji se obraťte přímo na ně.

Kontakt je: dkmo.info@email.cz

                            tel: 604 295 976

Informace Vám popdají také přímo na recepci DKM Orlová