Jan Sedlák M. Jan Hus

Text dotazu

Kde je možno knihu vypůjčit či zakoupit ? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den.

Kniha Jana Sedláka:  M. Jan Hus byla vydána v roce 1915 a ve fondu knihoven FF UK je v současné době nedostupná.

Podle souborného katalogu Univerzity Karlovy mají tuto knihu ve fondu i knihovny  Husitské a Evangelické teologické fakulty UK, pravděpodobně s možností absenční výpůjčky, protože mají ve fondu 2. vydání z roku 1996, které vydala Matice cyrilometodějská v Olomouci.