Jakub Jan Ryba - Missa In Nativittate domini in nocte

Text dotazu

Dobrý den, marně sháním nahrávku mše Jakuba Jana Ryby \"Missa In Nativittate Domini In Nocte\". Jedná se o latinsky psanou mši s doprovodem houslí, varhan, hoboje a trubky. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné si nahrávku někde vypůjčit. Předem Vám velmi děkuji za ochotu a pomoc.

Odpověď

Dobrý den, mše Jakuba Jana Ryby Missa in Nativitate Domini in nocte : Missa pastoralis in C major (15:35) byla vydána na CD
Missae [zvukový záznam] : in C major : in E minor : B flat major / Jakub Jan Ryba. -- Praha : Multisonic, 1993. -- 1 zvuková deska (56 min., 40 sec.) : digital, stereo ; 12 cm + 1 brožura (13 s.).

Zvukový záznam je dostupný např. v Městské knihovně Praha, jak si můžete sama ověřit v on-line katalogu této instituce (http://www.mlp.cz/cgi/ebaweb/menu/search), kde obvykle je možné hudební CD absenčně půjčovat.

Obor

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

07.02.2008 14:23

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu