Vydavatelství Ringier

Text dotazu

Jaký je součet cen všech periodických titulů vydaných vydavatelstvím Ringier 5.11.2007 a to v haléřích,od každého titulu se počítá jeden kus,děkuji

Odpověď

Dobrý den,

hledané statistické údaje o počtu výtisků  periodických titulů z 5.11.2007 nakladatelství Ringier (dnes CZECH NEWS CENTER a.s., zkráceně CNC, dříve Ringier Axel Springer CZ a.s.,  https://cs.wikipedia.org/wiki/Czech_News_Center, http://www.cncenter.cz/), Národní knihovna nemá k dispozici.

Proto Vám zasíláme kontakt na Unii vydavatelů, která vydává statistickou ročenku, jak v papírové tak  elektronické podobě, http://www.unievydavatelu.cz/cs/unie_vydavatelu/informace_unie_vydavatelu/rocenka.

Předpokládáme, že zde byste údaje o periodických titulech bývalého vydavatelství Ringier nalezli, anebo je naleznete na následujícím odkazu, http://www.cncenter.cz/clanek/1323/o-nas.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Liberec

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

18.11.2015 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu