Jak zjistím č.odběrného místa

Text dotazu

Jsem nový nájemce bytu ve Frýdku Místku,chci se přihlasit k odběru el energie a nemám žádné původní faktury o předešlým odběru elektřiny,kde je číslo uvedeno.Dodavatele toto číslo vyžaduji.Jak jej mohu zjistit .Kdo mi může poradit?

Odpověď

Dobrý den,

číslo je uvedené ve smlouvě. Pokud nájemník před Vámi smlouvu zrušil, budete muset dostat novou smlouvu s novým číslem EAN. Kontaktujte svého dodavatele.