Jak získat knihu?

Text dotazu

Dobrý den, potřebuji získat knihu Hydrotechnické stavby 2 : Přehrady, V. Broža; L. Satrapa , 2007. Jsem studentem České zemědělské univerzity , Praha - Suchdol. Knihu bych potřeboval jako literární zdroj k mé práci. Předem děkuji za pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za využití služby Ptejte se knihovny.

Titul, o který máte zájem, jsme vyhledávali v Souborném katalogu ČR: https://aleph.nkp.cz/cze/skc. Zde připojujeme odkaz na záznam v katalogu, kde naleznete také seznam knihoven, které mají titul k dispozici:
BROŽA, Vojtěch a SATRAPA, Ladislav. Hydrotechnické stavby 2: přehrady. Vyd. 2. Praha: Nakladatelství ČVUT, 2007. 128 s. ISBN 978-80-01-03655-6.
https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=003024532&local_base=SKC

V rámci služeb Národní knihovny ČR je možné si titul půjčit k prezenčnímu studiu ve studovně. Můžete také využít meziknihovní výpůjční službu a požádat o výpůjčku titulu tímto způsobem. Více informací o službě Vám poskytne Vaše knihovna.