Jak si prodloužit vypůjčovací dobu knížky

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak si mužů u vypůjčené knížky prodloužit vypůjčovací dobu

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

Dobu výpůjčky si můžete prodloužit 2x před uplynutím výpůjční doby. Požádat o prodloužení můžete osobně, telefonicky, e-mailem nebo on-line ve svém čtenářském kontu.

Nelze ale prodloužit výpůjčku titulu, který je rezervovaný, je vypůjčen déle než 84 dnů, je vypůjčený prostřednictvím MVS nebo je-li na vašem čtenářském kontě jakýkoliv finanční dluh.

Vy máte půjčenou knihu v Ústřední knihovně pro děti a mládež (v oddělení mládeže). Telefon 378 028 207, e-mail: ukdm@plzen.eu. Stačí napsat e-mail nebo zavolat.