Jak sestavit router bězící rychlostí světla, maximální existující realnou rychlostí, 360 000km za sekundu?

Text dotazu

Dobrý den, chci teoreticky i prakticky použitelný návod, i s výkresy a popisky a popsání funkcí, jak sestavit dva wifi-internetové-signální-routery, jeden pojízdný a jeden pevný, které by přijímali internetoví signál rychlostí světla neboli rychlostí 360000 Km za sekundu, čili nejvyšší reálnou existující rychlostí?
PS : Tento návod potřebuji, i když byste měli, teď na tenhle dotaz, spustit tohoto výzkum.

Odpověď

Dobrý den,

služba Ptejte se knihovny slouží k zodpovídání pouze seriózních dotazů pro více či méně internetově gramotné uživatele. Základním principem služby je neposkytování přesných informací, ale doporučení vhodné literatury, ve které můžete najít požadované informace.

 

Váš dotaz nepovažujeme za seriózní. Pokud se skutečně chcete dozvědět něco o routerech, můžete si po registraci u nás v knihovně vypůjčit některou z následujících publikací:

https://vufind.techlib.cz/Search/Results?lookfor=router*&type=AllFields

Případně můžete také pro získání odborných článků využít některý z našich dostupných elektronických zdrojů, např. databázi IEEE. Pro přístup k plným textům Vám doporučujeme přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla, které si zvolíte nebo jste si zvolila při registraci.

 

Pokud chcete pouze zneužívat poskytovanou službu, neočekávejte od nás seriózní odpověď.

Na závěr bych Vám doporučil důkladné prostudování podmínek poskytování služby Ptejte se knihovny, které najdete na následujícím odkazu:

http://www.ptejteseknihovny.cz/o-sluzbe/pravidla

 

 

 

 

Obor

Technika, technologie, inženýrství

Okres

--

Knihovna

Národní technická knihovna

Datum zadání dotazu

13.04.2018 20:07

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu