jak se dostat na své čtenářské konto

Text dotazu

Dobrý den, můžete mi poradit, jak se dostanu na svoje čtenářské konto? Na vašich "zase " nových stránkách jsem to téměř jediné, co využívám, bohužel nenašla. Alespoň ty nejdůležitější věci byste mohli nechat stejné. Ne každý má chuť, čas a v poslední době už ani sílu na neustále novoty. Měli byste myslet i na ty méně počítačově zdatné. Děkuji

Odpověď

Vážená paní ....,

mrzí nás, že jste nespokojená. Odkaz na prodlužování přes čtenářské konto je na našich webových stránkách hned vpravo nahoře.

Odkaz vypadá takto.

Do konta se můžete dostat i přes on-line katalog.

ON-LINE katalog - Zadání dotazu :

LANius

Vyhledávat :    ve všech dokumentech  v oddělení pro dospělé  v oddělení pro mládež  ve studovně  ve fondu pobočky  ve fondu DSP  ve fondu nemocnice  pouze knihy  pouze brožury  pouze audiovizuální média  pouze články periodik  pouze tituly periodik  =========================  ve všech autoritách  pouze regionální autority  pouze jmenné autority  pouze dodavatele  pouze nakladatele  ?
Libovolné pole začíná :
Autor začíná :
Název začíná :
Téma začíná :
Libovolné pole začíná :
         Kombinovaný dotaz

Instrukce : Do připravených polí formuláře zadejte hledaný termín a stiskněte tlačítko HLEDEJ. Pokud vyplníte více řádek, vyhledané výsledky budou splňovat všechna kritéria zároveň. Je možné použít pravostranného krácení slov ( nedoplňujte slova znakem * nebo ? ). Kliknutím na nadpis pole si zobrazíte rejstřík termínů použitých v tomto poli. Můžete též použít formulář pro Kombinovaný dotaz.

Další možnosti : Seznamy a novinky, Vaše čtenářské konto, Návrat na hlavní stránku

Výpůjční dobu jsem Vám prodloužila do 17.9.2019. Pokud budete mít jakýkoliv problém, ozvěte se.