Jak bych se dostal ke knize Jana Gottharda Soupis lomů ČSR : Okres Semily, 1932

Text dotazu

Hledám možnost jak nahlédnout do uvedené publikace, je k mání její elektronická kopie ?

Odpověď

Dobrý den,

dokument, který hledáte s názvem GOTTHARD, Jan, ed. Soupis lomů ČSR: Okres Semily. [Číslo 1]. V Praze: Československý svaz pro výzkum a zkoušení technicky důležitých látek a konstrukcí - ústav M.A.P., spolu se Státním geologickým ústavem, 1932. 63 s., byl digitalizován. Nemusíte ho tedy objednávat v katalogu, nýbrž stačí, pokud přijdete do Národní knihovny ČR, kde Vám zajistíme přístup do plné verze digitální knihovny Kramerius.

Dokument lze též objednat v papírové podobě v naskenovaném katalogu, konkrétně Generálním katalogu I, skříň Gort - Goug, číslo záznamu 648. Signatura dokumentu je 54 E 4990, řada 2i, číslo 1 (V: Akademie. Masarykova práce).

Informaci, které další knihovny tuto knihovny vlastní, získáte otevřením následujícího odkazu: [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000646946&local_base=SKC

Jak se dostanete do Národní knihovny ČR: http://www.nkp.cz/o-knihovne/zakladni-informace/kontaktyhttp://www.nkp.cz/o-knihovne/zakladni-informace/kontakty 

Obor

Geografie. Geologie. Vědy o zemi

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

09.03.2015 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu