ISBN-Peníze a měnová politika

Text dotazu

Moc prosím o sdělení ISBN : autor: J. Jílek
                            kniha: Peníze a měnová politika
                            rok vydání: 2003

Odpověď

Dobry den,

vyhledat ISBN lze ve volne pristupnem elektronickem katalogu Narodni knihovny CR na http://sigma.nkp.cz/cze/nkc . Vyhledavat je mozno podle autora, nazvu, prip. podle klicovych slov apod. a to jiz z prvni stranky NK CR na www.nkp.cz.

Vami hledana kniha vysla podle nasich dostupnych zdroju poprve az v roce 2004.

Peníze a měnová politika / Josef Jílek. -- 1. vyd.. -- Praha : Grada, 2004.-- 742 s. : il. ; 23 cm. -- (Finanční trhy a instituce) (Finance) ISBN 80-247-0769-1 (váz.)