ISBN knihy Jana Bouzka Periklovo Řecko

Text dotazu

Prosím Vás, nemôžem zistiť aké je ISBN knihy Bouzek, Jan: Periklovo Řecko. Praha: Mladá fronta, 1989. Mohli by ste mi pomôcť? Ďakujem

Odpověď

Dobrý den,

 báze NKC - online katalog naší knihovny je budována na základě práva povinného výtisku a je volně k dispozici na našich www stránkách http://sigma.nkp.cz/F
Z báze NKC Vám zasíláme záznam požadovaného titulu:
BOUZEK, Jan; ONDŘEJOVÁ, Iva. Periklovo Řecko. 1. vyd.Praha : Mladá fronta, 1989 (PG). 265 s. : obr., fot., mp., [16] s. barev. fot. ; 29 cm. Obrazy ze života doby ; Sv. 1, Máj ; Sv. 537. ISBN 80-204-0083-4 (soubor : brož.) : 80 Kčs. -- ISBN 80-204-0029-X (brož.)