ISBN/ISSN

Text dotazu

Prosím o dohledání ISBN k dílům SOTOLÁŘ, A. VÁLKOVÁ, H. Trestní opatření v trestních věcech mladistvých, Trestně právní revue, 2004, č. 2 a č. 3.

Odpověď

Dobrý den,

v tomto případě se jedná o články z periodika a tyto druhy dokumentů číslo ISBN nemají. ISBN se přiděluje pouze knihám, resp. neperiodickým publikacím. Mohlo by však pro Vás být užitečné ISSN (Mezinárodní standardní číslo seriálových publikací) periodika Trestněprávní revue (ISSN 1213-5313), které se také uvádí, v případě, že dokument například citujete.

Pokud by Vám chybělo více údajů, oba články si můžete dohledat pomocí článkové databáze ANL - Články v českých časopisech, novinách a sbornících (https://aleph.nkp.cz/cze/anl).