ISBN

Text dotazu

Napsal jsem knihu. Chci ji vydat sám v podobě E-knihy v pdf formátu. Jestli je ISBN v tomto případě povinné, se názory na netu různí. Já bych pro ni ISBN chtěl. Můžete mi poradit, jak to mám udělat?

Odpověď

Dobrý den,
na přidělení ISBN k Vaší knize je třeba zaslat do NK ČR v Praze na e-mail   isbn@nkp. cz  následující údaje:
adresa vydavatele
telefon
e-mail
celé jméno kontaktní osoby včetně titulu
autor díla
název díla
podnázev
pořadí vydání
měsíc a rok vydání
formát (např. PDF)
webové stránky, kde bude dílo vystaveno
cena knihy
Bližší informace získáte na tel.: 221663306