Interpret a název pisne

Text dotazu

Na radiúčtu impuls hraJou často píseň z které znám pouze úryvek muj bud tam k sobe bůh mi te vzal nebo dlouhý pláč v noci přichází zvlášť.píseň zpivá žena i muž takže duet.dekuji

Odpověď

Dobrý den,

 

píseň s textem přesně odpovídajícím citovaným úryvkům se nám bohužel nepodařilo najít. Obecně je dohledávání na základě úryvků textu velmi složité a, vzhledem k tomu, že neexistují žádné specializované databáze písňových textů, úspěšnost podobného pátrání z velké míry záleží na pouhé náhodě. Nicméně úryvky, které zmiňujete, se trochu podobají písni Naše láska trvá dál z muzikálu Angelika (celý text k nalezení například zde: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/angelika-muzikal/nase-laska-trva-dal-26577; zde nahrávka písně v provedení Moniky Absolonové a Josefa Vojtka: https://www.youtube.com/watch?v=S2iKHOTboAY). Případně by se také mohlo jednat o sestřih z téhož muzikálu (viz např. zde: http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/nyvltova-kamila/sestrih-z-muzikalu-angelika-312245).

Obor

Hudba

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.08.2017 08:00

Terezie píše:
Čtvrtek 07.09.2017 23:11
Dobrý den,
písnička, kterou hledáte zpívá s Petr Kolář ještě s jednou slečnou a písnička se jmenuj "Můj buď dál"
Text této písně je přímo shodný s tou, kterou uvádíte.
Na youtube zatím není a má to být nějaká novinka, hrají jí na Impulzu, ale taky jsem jí ještě neviděla nikde jinde, musíme čekat, než se objeví někde na internetu :)
Krásný den!
T-Pack píše:
Úterý 26.09.2017 20:28
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu