International Journal of Pharmacy

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych poprosila o informaci (ověření), zda je časopis International Journal of Pharmacy zařazen v databázi Web of Science. Jde mi jednak o ověření existence časopisu a hodnotu jejich impakt faktoru, který na internetových stránkách uvádějí jako 2,14 za rok 2013.
Velice byste mi zodpovězením mého dotazu pomohli.
Děkuj a přeji vám příjemný den.

Odpověď

Dobrý den,

časopis International Journal of Pharmacy se nám v databázi Web of Science  nepodařilo najít. Časopis zjevně existuje (podle stránek funguje od roku 2011), ale není zařazen v databázi Web of Science, takže informace o impakt faktoru je zavádějící.

Také v některých databázích, které jsou vypsány na stránkách časopisu (http://www.pharmascholars.com/index.php), se nám ho nepodařilo najít. Nalezli jsme časopis v databázi Ulrichsweb: http://ulrichsweb.serialssolutions.com/title/1413457648028/718486, kde jsou v podstatě stejné informace, jako na internetových stránkách časopisu.

Zkuste případně ohledně impakt faktoru kontaktovat editora časopisu (editor@pharmascholars.com). Jiný kontakt na časopis nebo vydavatele jsme bohužel nenašli.

S pozdravem a děkujeme za dotaz

Knihovna AV ČR, v. v. i.

Národní 3

115 22 Praha 1

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Knihovna Akademie věd České republiky

Datum zadání dotazu

17.12.2014 10:15

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu