International Journal of Pharmacy

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych poprosila o informaci (ověření), zda je časopis International Journal of Pharmacy zařazen v databázi Web of Science. Jde mi jednak o ověření existence časopisu a hodnotu jejich impakt faktoru, který na internetových stránkách uvádějí jako 2,14 za rok 2013.
Velice byste mi zodpovězením mého dotazu pomohli.
Děkuj a přeji vám příjemný den.

Odpověď

Dobrý den,

časopis International Journal of Pharmacy se nám v databázi Web of Science  nepodařilo najít. Časopis zjevně existuje (podle stránek funguje od roku 2011), ale není zařazen v databázi Web of Science, takže informace o impakt faktoru je zavádějící.

Také v některých databázích, které jsou vypsány na stránkách časopisu (http://www.pharmascholars.com/index.php), se nám ho nepodařilo najít. Nalezli jsme časopis v databázi Ulrichsweb: http://ulrichsweb.serialssolutions.com/title/1413457648028/718486, kde jsou v podstatě stejné informace, jako na internetových stránkách časopisu.

Zkuste případně ohledně impakt faktoru kontaktovat editora časopisu (editor@pharmascholars.com). Jiný kontakt na časopis nebo vydavatele jsme bohužel nenašli.

S pozdravem a děkujeme za dotaz

Knihovna AV ČR, v. v. i.

Národní 3

115 22 Praha 1