Informace o vydaných dokumentech

Text dotazu

Kde je možné sehnat publikaci autora J.Attla Jak psát bakalářské,diplomové a jiné práce?

Odpověď

Dobrý den, zmíněná kniha(*) se nachází ve fondech těchto knihoven:

Národní knihovna - Signatura knihy 54 D 145950 (pouze k prezenčnímu studiu do studovny) Městská knihovna v Praze - Signatura knihy N 7473(absenční výpůjčka) Středočeská vědecká knihovna v Kladně - Signatura knihy J 247632 (absenční výpůjčka) Studijní a vědecká knihovna v Plzni - Signatura knihy 392A35782 (absenční výpůjčka)

Vzhledem k místu Vašeho studia a dotazu, který jste zaměřila na plzeňskou instituci, jsem zvolila knihovny v Plzni, Praze či Středočeském kraji.

(*)

ATTL, Pavel

Jak psát bakalářské, diplomové a jiné práce / Pavel Attl, Alžbeta Kiráľová, Alena Polívková

- Vyd. 1 . - Praha: Vysoká škola hotelová v Praze, 2007 . - 68, 11 s.: tab. ; 30 cm

ISBN 978-80-86578-61-3 : Kč 70,00