Informace o Ronaldu M. Hahnovi

Text dotazu

Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o zaslání informací o autoru
Ronaldu M. Hahnovi zpět na tento mail? nemohu je nikde na internetu
sehnat. Děkuji!

Odpověď

Dobrý den.
V príloze Vám zasílám pozadované informace z knihy Encyklopedie literatury
science fiction. Pro doplnení Vám také zasílám informaci, ze tento autor
údajne pouzívá jeste dva pseudonymy : Daniel Herbst a Armand Dupont. V
nasí knihovne máme k dispozici dve knihy od tohoto autora. Jsou to:
Pocítacoví spioni, první a druhý díl.