informace o architektu Františku Sanderovi

Text dotazu

informace o architektu Františku Sanderovi

Odpověď

Dobrý den,

informace o architektu Františku Sanderovi naleznete:

BARTOŠ, Štěpán, 1963-

Ve víru modernosti : architektura 20. století v královéhradeckém kraji / Štěpán Bartoš, Zdeněk Lukeš, Pavel Panoch. -- [Pardubice] : Helios, c2008. -- 215 s. : obr. příl. -- Výběr z literatury, s. 194-195.

ENCYKLOPEDIE

Encyklopedie architektů, stavitelů, zedníků a kameníků v Čechách. -- Vyd. 1. -- Praha : Academia, 2004. -- 761 s.

První publikaci si můžete zapůjčit absenčně v půjčovně Knihovny města HK a druhou pouze prezenčně ve studovně Knihovny města HK.

S přáním příjemného dne  Bc.Hana Myslivcová, Knihovna města Hradce Králové