Impaktované časopisy

Text dotazu

Prosím, lze na internetu najít seznamy časopisů uvedených ve WEB of Science? Pro svůj problém (gyrobus s mechnickým přenosem výkonu) bych mohl využít informace z oblastí ENERGY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT, CONTINUOUSLY VARIABLE TRANSMISSION apod.

Odpověď

Dobrý den,
děkujeme Vám za využití služeb Ptejte se knihovny.
 
Seznam časopisů (indexovaných firmou Thomson Reuters) naleznete v Master Journal List. Seznam je volně dostupný, nedostanete se však přes něj přímo do Web of Science (v případě zájmu o prohlížení záznamů jednotlivých článků časopisu). Seznamy časopisů můžete hledat a prohlížet podle jednotlivých indexů databáze Web of Science (Journal Lists for Searchable Databases).
 
Zde si kliknutím vyberete např. Science Citation Index® nebo Science Citation Index Expanded. Tam si poté můžete vyhledat požadované časopisy podle názvu, nebo si vyjet jejich seznam podle požadovaného oboru (jedna z variant engneering).
 
Pokud hledáte časopisy přímo zabývající se Vaší problematikou (ENERGY FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT, CONTINUOUSLY VARIABLE TRANSMISSION) využijte přímo databáze Web of Science (vyhledání klíčovými slovy). K prvnímu termínu jsem nalezl například časopis Energy for Sustainable Development.
 
Pokud máte zájem o impaktované časopisech, nabízí se možnost využití Journal Citation Reports a jeho vyhledávání podle oboru.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní technická knihovna

Datum zadání dotazu

01.11.2012 14:34

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu