impact faktor

Text dotazu

Bylo mi řečeno, že lékařský časopis Biomedical
Papers má nyní nově impact faktor, ale nemohu k tomu nikde najít žádné
informace. Nevíte, o tom něco bližšího nebo popřípadě, kde by se o tom daly
zjistit bližší podrobnosti?

Odpověď

Dobrý den,

zda má časopis impakt faktor a pokud ano, tak jakou hodnotu, zjistíte v Journal Citation Report. Tato licencovaná databáze je doplňkem k Web of Science; posledním zahrnutým rokem je však rok 2006. V tomto období nebyl ještě časopis Biomedical Papers zahrnut mezi impaktované časopisy.

Pokud jste čtenářkou NK ČR a máte platnou registraci, do databáze Journal Citation Report se můžete dostat prostřednictvím vzdáleného přístupu k licencovaným zdrojům poskytovaným NK ČR, přístup na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3nazev=Licencovane_online_databaze&submenu3=104 , zvolte vstup do systému. Pro zalogování je třeba vyplnit ID a heslo, které máte na průkazce.

Pro více informací se, prosím, obraťe na kolegy z knihovny Akademie věd, kteří Vám jistě poskytnou přesnější a snad i aktuálnější informace (http://www.lib.cas.cz/index.php?page=016 )

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

04.06.2008 11:56

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu