Impact faktor

Text dotazu

Vážená paní, vážený pane,
rád bych se na Vás obrátil s prosbou o pomoc.Chtěl bych zjistit hodnotu impact faktoru za poslední 3 roky u dvou odborných časopisů:

International Journal of Oral and Maxillofacial Implants (Quintessenz
publ.) a Journal of Oral and Maxillofacial Surgery (Elsevier)

Děkuji Vám za laskavost.

Odpověď

Dobrý den,
impakt za rok 2007 ještě není znám, takže Vám posílám impakt faktor za léta 2004- 2006:

INTERNATIONAL JOURNAL OF ORAL & MAXILLOFACIAL IMPLANTS:

JOURNAL OF ORAL AND MAXILLOFACIAL SURGERY:

Dále by Vás mohl možná zajímat impakt faktor těchto dvou časopisů, které se zabývají  obdobnou tematikou:

INTERNATIONAL JOURNAL OF ORAL AND MAXILLOFACIAL SURGERY:  (VYDAVATEL CHURCHILL LIVINGSTONE)

BRITISH JOURNAL OF ORAL & MAXILLOFACIAL SURGERY (VYDAVATEL  CHURCHILL LIVINGSTONE)