Humor v reklamě

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně materiálů k mé ročníkové práci na univerzitě Tomáše Bati - téma "Humor v reklamě". Bohužel se mi zatím nedaří k tomuto tématu mnoho najít. Mohlo by se jednat jak o knihy pojednávající o reklamě, tak o knihy o humoru.

Odpověď

Dobry den,
v prilozenem PDF souboru je jednak rychla reserse v knihach a clancich z baze
Narodni knihovny (knihy nalezeny na hesla "psychologie + reklam*", clanky
primo na "humor+reklam*"). Pritomnost knih v nasem fondu si muzete overit v
nasem katalogu na adrese: http://www.kfbz.cz/katalog.htm
Dale je pak prehled zahranicnich clanku primo na tema "humor
in advertising" z databaze EBSCO. Je jich i vice, omezil jsem hledani pouze
na clanky z odborneho (peer reviewed) tisku, ktere mame v plnych textech.
Tuto bazi mate k dispozici i v siti UTB, ale muzete samozrejme prijit hledat
k nam.