HUMOR A VĚDA

Text dotazu

Dobrý den.Chtěl bych Vás poprosit o informaci.Již delší dobu hledám - HUMOR A VĚDA - vytiskla tiskárna VLVKÚ JEP v Hradci Králové jako účelovou publikaci pro 9.mezinárodní studentskou vědeckou konferenci ve Vrchlabí.Měl by to být výtisk 13 volných listů v obálce.Ilustroval Vladimír Renčín.Z roku 1975.Nebo by mohl být ještě odkaz na HRADECKÉ NOVINY,v té době POCHODEŇ.Z tohoto článku by se dal najít kontakt na někoho z této konference (moc tomu nevěřím).Moc Vám děkuji za jakoukoli informaci a přeji pěkný den :) .PS - tiskárnu jsem kontaktoval,a nic.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se mi nepodařilo zjistit žádné další informace o tomto dokumentu. Našla jsem pouze, že byl jeden exemplář prodán na Aukru asi před měsícem http://archiv.aukro.cz/humor-a-veda-vladimir-rencin--i4763992793  Jediné co Vám mohu doporučit, zkuste se poptat v antikvariátech (pokud jste to už neudělal).
Prohledávám ještě Pochodeň z roku 1975, ale je to časově náročné. Prosím tedy o trpělivost a pokud něco najdu, určitě se Vám ozvu.

Použité zdroje

Česká národní bibliografie http://aleph22.nkp.cz/F/?fu[…]e=find-b&local_base=cnb
Souborný katalog ČR http://aleph22.nkp.cz/F/?fu[…]=find-b&local_base=skcm
Národní úložiště šedé literatury http://invenio.nusl.cz/
Katalog vědecké knihovny Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v HK http://library.pmfhk.cz/

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

19.05.2015 08:45

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu