Hudební skupina DVA

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala, zda neuvažujete o nákupu CD od hudební skupiny DVA? Jedná se o zcela netypický hudební žánr.
Skupina se skládá ze 2 hudebníků, kteří udělali hudební doprovod k divadelnímu představení v Divadle Drak ,,Poslední trik Georgese Mélièse" a k ,,Labyrintu světa a ráji srdce". Naposledy byli k vidění 22.6.2015 před divadlem Drak na venkovním vystoupení. S jejich hudbou se můžete blíže seznámit na stránkách http://www.2dva.cz/music/.
Myslím si a věřím, že by se tyto netradiční písně mohly líbit i jiným posluchačům.

Děkuji a přeji pěkný den

Odpověď

Dobrý den,

Váš dotaz jsem přeposlala kolegyni, která za naši knihovnu nakupuje hudební nosiče. Jelikož se jedná o regionální skupinu, jistě CD do fondu hudebního oddělení knihovny koupí.

Děkujeme za tip.