Hranice mezi částmi Moravská Ostrava a Přívoz

Text dotazu

Dobrý den, rád bych věděl, kudy vede hranice mezi Moravskou Ostravou a částí Ostrava-Přívoz, např. kterými ulicemi či u kterých významných objektů.

Odpověď

Dobrý den,

hranicí mezi  Moravskou Ostravou a Přívozem je ulice Marianskohorská která vede od řeky Ostravice přes Komenského sady, Sad Boženy Němcové a nakonec přes ulici Nákladní. V současné době se jedná o jeden obvod.