hokej

Text dotazu

Dobrý deň. Môj záujem o hokej ma priviedol do
knižníc v Bratislave (FTVŠ,Univerzitná,Múzeum tel.kultúry) avšak zistil som
že nie je ich archív šp.časopisov,denníkov - TIP,Kopaná-hokej,Gól a
Československý sport - kompletná. Info, či sú ešte v inom meste SR k
nahliadnutiu mi asi nebudete vedieť poskytnúť, preto by som sa rád opýtal v
ktorej knižnici (najbližšie k BA - na Morave)by som mohol najsť tieto
tituly. Dakujem pekne

Odpověď

Dobrý den,

dostupnost požadovaných periodik v dalších slovenských knihovnách je možné ověřit prostřednictvím portálu Slovenská knižnica (https://www.kis3g.sk/ ), který nabízí možnost paralelního vyhledávání v katalozích a sbírkách různých knihoven, jejichž seznam naleznete na úvodní stránce portálu.

V levém menu si pak stačí zvolit pro vyhledávání seriály a do jednoduchého vyhledávacího pole zadat název periodika. Pomocí odkazu "exempláře v SNK" po levé straně lze zjistit, které knihovny dané periodikum mají k dispozici a také v jakých ročnících.

Z moravských knihoven by měly mít kompletní ročníky všech zmíněných časopisů Moravská zemská knihovna v Brně (http://www.mzk.cz , katalog: https://aleph.mzk.cz/ ) a Vědecká knihovna v Olomouci (http://www.vkol.cz , katalog: http://aleph.vkol.cz/) . Oba katalogy pracují ve stejném knihovním systému, kde na úvodní stránce stačí v poli Formát zvolit seriály a do vyhledávacího pole zadat dotaz. Kliknutím na odkazy jednotky nebo exempláře získáte přehled ročníků, které je možné v dané knihovně zapůjčit a také za jakých podmínek.

Obor

Tělesná výchova a sport. Rekreace

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.10.2011 13:12

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu