hodnota knihy - Beten und Leben

Text dotazu

Dobry den chtel bych ohodnotit knihu od autora P.Wenzel Lerch S.J kniha se jmenuje Beten und Leben z roku 1913 man 382stran predem Vam dekuji za odpoved

Odpověď

Dobrý den, 

Národní knihovna ČR ani služba Ptejte se knihovny službu oceňování dokumentů neposkytují. Obdobné dotazy jsme již v rámci této služby řešili, odpovědi můžete nalézt v archivu, např.: http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2007-2009/oceneni-knih , http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2007-2009/oceneni-starych-knih , http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2013/prazsky-ilustrovany-kuryr-z-roku-1902-cena .

V zmíněných odpovědích naleznete doporučení obrátit se na antikvariáty a konzultovat cenu knih přímo s jejich zaměstnanci. Seznam antikvariátů naleznete na adrese http://www.vyhledavace.cz/firmy/ nebo http://muj-antikvariat.cz/ .

Využít můžete také odborného posudku znalce. Seznam znalců naleznete na portálu Justice.cz (http://portal.justice.cz/justice2/Uvod/Uvod.aspx ) , vyhledávání znalců je poté možné na adrese http://datalot.justice.cz/justice/repznatl.nsf/$$SearchForm?OpenForm .

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.07.2014 14:27

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu