Hledání v katalogu dle edice

Text dotazu

Dobrý den,
dá se ve vaší knihovně sehnat k zapůjčení některá kniha z řady Profi & hobby nakladatelství Grada jako třeba Sádrokartony, Schodiště, Opravy rodinného domu atd.? Děkuji.

Odpověď

Přehled publikací, které hledáte, najdete ve fondu naší knihovny takto: na internetu si otevřete stránky naší knihovny http://knihovna.mestojablonec.cz/, pak zvolíte na levé straně v nabídce katalog a následně ťuknete na Kombinovaný dotaz. Z nabídky si do prvního řádku vyberete Nakladatel/Vydavatel a vyplníte Grada, z dalšího řádku vybrete Edice a vyplníte Profi. Označíte kolečko zároveň a zvolíte Hledej. Vyjede Vám seznam 67 knih, které ve fondu máme.