hledání písně z filmu "Turecky snadno a rychle"

Text dotazu

Dobrý den, hledám už strašně dlouho jednu písničku:) Je z filmu" turecky snadno a rychle" když je část, kdy jsou na disko lodi a tancuje tam s tím klukem:) Je pomalá, zpívá ji žena:) Text je myslím ,, sentence lie(life) gets in,, víc nevím:) prosím strašně o nalezení, dekuju;)

Odpověď

Dobrý den,
našli jsme seznam písní, které se ve Vámi zmíněném filmu objevují. Můžete si je tedy pustit, věříme, že mezi nimi najdete i tu, kterou hledáte. Více viz odkaz: http://www.imdb.com/title/tt1650536/soundtrack?ref_=tt_trv_snd.