hledání písně podle textu

Text dotazu

Dobrý den,
jedna kamarádka mi nasadila brouka do hlavy. Pořád si zpívá malý kousíček z
jedné písničky, ale ani jedna nevíme jak se píseň jmenuje, i když melodii
známe, víme jen že je snad z repertoáru Hany Zagorové. Zpívá se v ní "tři a
dva je pět a jedna šest...."
Už jsem prohledala snad všechny texty H.Z., ale pohužel bez úspěchu. Pokud
je to ve vašich silách, mohli byste nám pomoci tuto píseň najít? Předem
děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

asi jste zaměnila Hanu Hegerovou za Hanku Zagorovou, patrně máte na mysli píseň Rýmování o životě

(It Hurts To

Say Good Bye)

Část textu:

Tři a dvě je pět a jedna šest.

Země to je svět a léčka lest.

Límeček je fest a láska pěst.

Dokonalý test.

Za noci je hvězd až zamrazí.

Miliony cest jdou po hrázi.

Jenom jedna jest tou cestou cest

a v tom je právě pes.

(...)