Hledám píseň podle části textu.

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Nedávno se mi v hlavě objevila píseň, respektive její část a nemůžu si vůbec vzpomenout na zbytek písně, interpreta, prostě na nic dalšího. Ta část je: Vryj do země své příjmení a vymyšlené jméno napiš k němu. To v každé válce ocení, když na tvé tváři nepoznají změnu. To je všechno co si z té písně vybavuji, přestože vím, že sem ji slyšela asi milionkrát. Mělo by se jednat o píseň nějaké české bluegrassové či folkové kapely. Budu moc ráda za jakoukoli pomoc, děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

je nám líto, ale píseň se nám bohužel nepodařilo najít.

V případě dohledávání písní na základě části textu, zadáváme části v různých kombinacích do internetového vyhledávače Google a zkoušíme jednotlivé odkazy.

V případě, že píseň není příliš známá a nikdo její text na internetu nesdílel, tedy píseň bohužel nelze dohledat.