Hledám název písně k textu

Dobrý den chtěla bych vás poprosit o rozluštění písničky ... zde je kus textu: pero máčíš v kalamáři chvěje se ti ret a ejhle kašel začal někde v září s chutí cigaret.... Maminka si vzpoměla a užíráme se neznalostí :D .. prosím pomozte , děkuji

Vámi hledanou píseň se nám prozatím bohužel dohledat nepodařilo. Nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda.

Velmi by nám pomohlo, pokud byste si vzpomněla na interpreta či alespoň žánr nebo přesnější období, kdy se píseň hrála, jakákoliv další informace by nám mohla při pátrání pomoci.

Hudba

26.08.2013 09:43

ivosek píše:
Neděle 15.05.2016 08:56
já bych řekl zda to není zpěvák Viktor Sodoma - Tak to nejde i když tu pisen mam už hodně let na kazetě :-) :-)
Pondělí 16.05.2016 08:25
Dobrý den, děkujeme za upřesnění, snad to tazateli pomůže :) Služba PSK