Hledám název písně k textu

Text dotazu

Dobrý den chtěla bych vás poprosit o rozluštění písničky ... zde je kus textu: pero máčíš v kalamáři chvěje se ti ret a ejhle kašel začal někde v září s chutí cigaret.... Maminka si vzpoměla a užíráme se neznalostí :D .. prosím pomozte , děkuji

Odpověď

Dobrý den,

Vámi hledanou píseň se nám prozatím bohužel dohledat nepodařilo. Nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda.

Velmi by nám pomohlo, pokud byste si vzpomněla na interpreta či alespoň žánr nebo přesnější období, kdy se píseň hrála, jakákoliv další informace by nám mohla při pátrání pomoci.