Hledám název knihy a autora

Text dotazu

Roky hledám knihu, která mne oslovila. Pojednávala o době těsně po smrti, lidé se objevovali u jakési řeky, snažili se pochopit, co s nimi bude, postupně se tam vytvářely různé skupinky, přirození vůdci, někteří mizeli nebo se posouvali dál ... nevíte někdo? Kamarád, který mi ji kdysi půjčil už nežije...

Odpověď

Dobrý den,

jedná se o sérii Svět řeky od Phillipa José Farmera, Řeka zmrtvýchvstání, Bájná loď, a Temný záměr. Všechny díly jsou dostupné v naší knihovně.

Viz Databáze knih:

https://www.databazeknih.cz/serie/svet-reky-2151

Použité zdroje

Vlastní čtenářská zkušenost
Databáze knih