hledám název a noty písně - interpret Jiří Jelínek

Píseň vydal nejspíše Supraphon koncem 60. či začátkem70 let. Domnívám se, že píseň má cosi společného s divadlem Semafor a panem Jelínkem.
Tex písně: Jednou si koupím penál a brašnu, ač nejsem dávno pachole, vezmu si volno, obejdu kašnu a dám se směrem ke škole.
Bude mi divně, tak jako kdysi, že nemám zase úlohu, copatá Sisi řekne mi ty si jestli ji potkám na rohu.
Děkuji.

jedná se o píseň: Nejlepší léta mého života.
Autor hudby: Jiří Bažant.
Autor textu: Jiří Štaidl.
Interpret písně: Jiří Jelínek.

Notový záznam bohužel Městská knihovna v Praze nevlastní a nepodařilo se nám jej objevit ani v katalogu Národní knihovny ČR.
Můžeme Vám nabídnout pouze text písně nebo audio záznam.

Text se nachází v knize Jiří Štaidl od Jaroslava Kříženeckého (signatura MKP: VT 2008, na str. 28).

Zvukový záznam je možné nalézt mj. na CD Motýl (signatura MKP: CD 14430).

Hudba

24.04.2017 08:00