Hledám marně country písničku. Znám jen text.

Text dotazu

Text : já jedu Georgii v tu krásnou zem,kde jsem se narodil a miloval jsem.tam v kraji Montano jsem hezké děvče měl a teď už jen na ni vzpomínky mám.........

Odpověď

Dobrý den,

zdá se, že v českém překladu byla tato píseň zveřejněna pod názvem "Já jedu Georgií" a jedná se patrně
zlidovělou americkou píseň, u které není známý autor. V příloze je dokument, který by Vám dále mohl usnadnit cestu k této písni.

Přílohy