Hledám koledu

Text dotazu

Dobrý den. Na vystoupení pěveckého sboru jsem slyšel koledu, která se mi dost líbila. jediné co jsi pamatuju je, že v textu bylo máma s tátou a něco ve stylu že nezvoní žádný telefon. Pokud zjistíte co to je, budu moc rád.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda.

Podařilo se nám nalézt text uvedené písně, který byl zmíněn v jednom z vánočních článků na internetu.

Interpreta, název, popřípadě noty či další informace k uvedené písni se nám již dohledat bohužel nepodařilo.

Text písně:

K spánku se město ukládá, sváteční nálada zdaleka nekončí, bůhví proč zrovna je to tak, že i náš panelák zdá se nám krásnější. Když máma a táta jsou s námi, když nevyzvání telefon, když lidi se chtějí mít rádi, když z věží se rozezní zvon. To vánoční čas proměnil nás, proměnil každého z nás.