Hledám knihu

Text dotazu

Je u Vás kniha Funky business nebo Karaoke kapitalismus?...ptám se, protože bych si chtěl
tyhle knihy zapůjčit, samozřejmě po registraci. Jinak, mohli byste si na Vašich stránkách
udělat nějaký vyhledávač, aby si tam lidé napsali název knihy a dozvěděli se tak, jestli ji
máte nebo ne. Děkuji předem, hezký den a doufam, že se ptám správně do ostravské vědecké
knihovny.

Odpověď

Váš dotaz přišel do Městské knihovny Ústí nad Orlicí, pravděpodobně jste v nabídce možných
knihoven vybral špatně.

Na našich stránkách www.knihovna-uo.cz najdete jak rychlý vyhledávač (viz úvodní strana
vlevo), tak přístup do katalogu knihovny, též odkaz cca uprostřed úvodní strany. Požadované
tituly v naší knihovně nemáme.

Na stránkách Moravskoslezské vědecké knihovny www.svkos.cz najdete v levém sloupci odkaz na
katalog, na další stránce kliknete na odkaz, který je zcela nahoře Vstup do katalogu. Pak již
se dostanete do katalogu ostravské knihovny. Oba tituly v knihovně mají.