Hitlerův jasnovidec

Text dotazu

Prosím o sdělení autora, označit vydání a možnost výpůjčky.

Odpověď

Knihu s tímto názvem jsme v našem fondu ani v databázi Česká národní bibliografie (zachycuje českou knižní produkci) nenašli. V naší knihovně máme knihu:
Borovička, V.P.: Smrt Hitlerova jasnovidce: zločiny, které vešly do dějin. Vyd. 2. (v nakl. Baronet l.). Praha: Baronet 1997. 283 s.
[Životopisný detektivní román o jasnovidci E.J. Hanusenovi]. Pokud se jedná o knihu, kterou potřebujete, můžete si ji půjčit v ústřední půjčovně v Tomkově ulici, v pobočkách: Pražské předměstí, Slezské předměstí, Moravské předměstí, Malšovice, Labská, Nový HK pod signaturou 204992.