historie města

Text dotazu

Mohli byste mně prosím popsat historii města?

Odpověď

Pěkné předvánoční odpoledne :-)
Historie našeho města byla velmi dobře popsána v knihách, které patří do
fondu naší studovny. Jedná se o následující tituly:
př.č. 209054   Jablonec nad Nisou - město v proměnách času  /1996/
př.č. 165049   Jablonec nad Nisou /1988/
př.č. 248168   Jablonec nad Nisou /1975/
př.č. 220265   Jablonec nad Nisou - město a okolí  /2000/
+ brožury:  např. Jablonec nad Nisou-proměny města (zmizelé domy)
atp.Stručnou historii města najdte rovněž na http://www.mestojablonec.cz/
Knihy i ostatní dokumenty si můžete pročíst v naší studovně - běžný provoz
je od pondělí do pátku ( 8 do 18 hod), případně si publikace můžete
vypůjčit v našem oddělení pro dospělé čtenáře. Pokud nebydlíte v našem
regionu, je možné půjčit si knihy o Jablonci n.N. v knihovně nejbližší
Vašemu bydlišti. Nebude-li je mít ve vlastním fondu, určitě je pro Vás
zajistí formou MVS (meziknihovní výpůjční služba). Přeji Vám klidné Vánoce

a v novém roce 2009 hlavně dobré zdraví:-)
Alena Rozkovcová -OOS MK v Jablonci nad Nisou