Hierarchie potřeb podle Maslowa

Text dotazu

Chtěl jsem se zeptat, zda-li vaše knihovna nabízí knihy/časopisy zabývající se hierarchií potřeb dle A. Maslowa? Já osobně nic nemohl nalézt, ale možná jsem špatně hledal.

Odpověď

Termin jako takovy jako knihu nenajdete, musite hledat knihy, ktere se tykaji seberalizace, mamagemntu, motivace osob, rizeni lidskych zdroju.

Napr.:

Mazák, Eduard. Firemní kultura a etické kodexy. 1. vyd. Praha: Bankovní institut vysoká škola, 2010. 148 s. ISBN 978-80-7265-075-0.

Siegl, Milan a Brodský, Zdeněk. Management: distanční opora. Vyd. 3. Pardubice: Univerzita Pardubice, 2010. 2 sv. (89, 69 s.). ISBN 978-80-7395-315-7.

Toth, Daniel. Personální management. Vyd. 1. Praha: Powerprint, 2010. 474 s. ISBN 978-80-87415-04-7.

U clanku pak muzete v databazi ANL clanku, ktera je na:http://aleph.nkp.cz/F/
zadat primo heslo Maslowova pyramida potreb a dostanete prehled clanku.