Heslo k přihlášení do knihovny elektronických licencovaných zdrojů

Text dotazu

Dobrý den,
nedávno jsem si ve Vaší knihovně založila účet, ale asi jsem bohužel zapomněla přihlašovací údaje k elektronickým licencovaným zdrojům.
Myslím, že mi bylo sděleno, že přihlašovacím jménem je číslo, co mám na průkazu z knihovny (zadní část dole pod čárovým kódem) a heslo jsem myslela, že mělo být rodné číslo, ale nějak se mi nedaří přihlásit.

Proto bych Vás ráda požádala, zda by bylo možné mi znovu sdělit jaký údaj mám použít jako přihlašovací jméno a jaký jako heslo.

Mnohokrát děkuji.

S pozdravem

Odpověď

Dobrý den,

do svého čtenářského konta se přihlásíte zadáním čísla Vašeho čtenářského průkazu SVK PK (Studijní a vědecké knihovny Plzeňského, dále jen SVK PK), tj. číslem uvedeným pod čárovým kódem ve formátu 263P123456. Do položky heslo uveďte Vaše rodné číslo včetně lomítka, tj. např. ve formátu 991231/1234. Uvedený postup přihlášení je identický také pro přístup k elektronickým licencovaným zdrojům z webových stánek SVK http://www.svkpl.cz nebo též: http://ez-proxy.svkpl.cz/login.


Použité zdroje

webové stránky SVK PK: http://www.svkpl.cz
elektronický katalog SVK PK: http://aleph.svkpl.cz

Obor

Informace o knihovně

Okres

Plzeň-město

Knihovna

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje v Plzni

Datum zadání dotazu

08.09.2015 11:49

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu