Heavy industry

Text dotazu

Někdy v 50. letech a snad i později vycházelo periodikum s názvem Heavy Industry, na které nacházím odkazy v literatuře z 50. a 60. let, bohužel vydavatel mi není znám. Pravděpodobně šlo o domácí materiál určený pro zahraničí. Je toto periodikum někde archivováno?

Odpověď

V SKC/Seriály se nachází periodikum, které by mohlo odpovídat Vašemu požadavku
Název Czechoslovak Heavy Industry : Czechoslovak Scientific and Technical Monthly for Engineering and Heavy Industry

Nakl. údaje Prague : Chamber o Commerce of Czechoslovakia, 1955-1991

Toto se nalézá se ve fondu OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. II 296.300
Roky: 1955-1991
Lokální záznam OLA001

Souč. periodicita 1x měsíčně
Poznámka Od r. 1976 nakl. Rapid

Obsahuje přívazek: Czechoslovak Socialist Republic - Manufacturer Exporter and Importer of Machinery. 1961

MDT 050