Hasičské župy - Manětín, Kralovice, Plasy

Text dotazu

Hledám dokumenty o hasičských župách - Manetínské, Plaské, Kralovické - působících na katastru Plzeň sever

Odpověď

Knihovny pracují pouze s publikovanými dokumenty - zde uvádíme jejich výběr:
Knihy
Památník na oslavu dvacetiletého trvání Hasičské župy Kralovické : 1884-1904 . K tisku upravili Antonín Tarant a Alois Guth. V Kralovicích : Hasič. župa, 1904. 64 s.
Padesát let hasičské župy Kralovické. Kralovice : Hasičská župa, 1934. 40 s.

Články
Založení Hasičské župy Kralovické. Kronika regionu : Kralovicko, Manětínsko, Plasko, roč. 2002/2003, č. 5.
Založení Hasičské župy Plaské. Kronika regionu : Kralovicko, Manětínsko, Plasko, roč. 2002/2003, č. 5.

Nabízíme Vám rešeršní služby, viz. http://www.svkpl.cz/bis2.htm#resersni_sluzby, které poskytuje speciální studovna 2.p., po-pá 8-18 h.

Dále doporučujeme navštívit
Státní okresní archiv Plzeň-sever se sídlem v Plasích, Stará cesta 558, 331 01 Plasy, tel:373 34 06 11, e-mail:s o k a - p s @ s o a p l z e n . c z