Harlequinky

Text dotazu

Dobrý den, velmi by mne zajímalo, od kdy jsou Harlequinky počítány mezi seriály, tzn. od kdy mají ISSN?

Odpověď

Dobrý den, v České národní databázi ISSN, kterou vytváří České národní středisko při Státní technické knihovně, jsme zjistili, že každá edice vydavatelství Harlequin Publishers má vlastní přidělené ISSN.

Jednotlivá ISSN byla přidělována edicím postupně, jako první bylo ISSN přiděleno edici Mira v roce 1996. Pokud by Vás zajímala konkrétní čísla ISSN, názvy edic, jimž bylo číslo přiděleno atd., můžete sama nahlédnout do databáze ISSN.
Ta je uživatelům volně dostupná na stránkách Státní technické knihovny (http://www.issn.cz/).